O nás

Hledáte-li kvalitní a profesionální zdravotní péči pro Vaše děti v Rajhradě či blízkém okolí, neváhejte a navštivte moderní soukromou ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost MUDr. Hany Jarošové, která je připravena poskytnout Vašim potomkům tu nejkvalitnější léčebně-preventivní péči, včetně podání standardních i nadstandardních očkovacích látek.

MUDr. Hana Jarošová vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně obor pediatrie (studium dokončila v roce 1983 přičemž je držitelkou diplomu z programu celoživotního vzdělávání a je zapsána v registru České lékařské komory pod evidenčním číslem 5125666156). Jedná se tedy o plně kvalifikovanou lékařku s bohatými zkušenostmi, které získala za dobu svého více než třicetiletého působení v oboru pediatrie. S paní doktorkou v ordinaci samozřejmě působí i plně kvalifikovaný zdravotní personál, který je v kombinaci s moderním lékařským vybavením a příjemným prostředím Dětský lékař Rajhrad MUDr. Hana Jarošováordinace zárukou spokojenosti ze stran rodičů i našich malých pacientů.

Soukromá pediatrická ordinace MUDr. Hany Jarošové poskytuje svým pacientům kromě kompletní léčebně-preventivní péče pro děti do devatenácti let věku i komplexní zdravotní vyšetření sestávající z úkonů jakými jsou například základní krevní odběry, standardní očkování, CRP a STREP testy, analýza moči, vyšetření glykémie, nebo OK vyšetření. Naše pacienty jsme navíc po telefonické domluvě připraveni navštívit i v místě jejich bydliště.
Mezi další služby poskytované naší ordinací patří i možnost sjednání telefonických a elektronických konzultací, nadstandardní očkování, zapůjčení biolampy či kojenecké váhy, konzultace základní homeopatické léčby a v neposlední řadě pak i nastřelování a píchání náušnic. Ordinace MUDr. Hany Jarošové je v případě jakýchkoli akutních zdravotních potíží připravena zasáhnout i mimo běžné ordinační hodiny.

Ke spokojenosti našich dětských pacientů ve velké míře přispívá příjemné a moderní prostředí naší ordinace, individuální přístup ke každému jednotlivci a v neposlední řadě pak i přirozeně empatické založení našeho personálu, který je v interakci s dětmi velice zběhlý a umí si poradit i s tím nejzatvrzelejším malým nezbedou.
Povolání pediatra vnímáme mnohem více jako životní cestu, než jako pouhé zaměstnání a pro zdraví našich pacientů jsme ochotni obětovat maximum své energie.

Naše ordinace spolupracuje s většinou českých zdravotních pojišťoven, jako VZP, ZPMV, VOZP, ČPZP, ZPŠKODA, nebo RBP-ZP.

Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak i po telefonické domluvě. Pro transfer či zavedení nového pacienta je však nutná osobní návštěva.

Přejeme Vám a Vašim dětem mnoho zdraví a těšíme se na Vaši návštěvu!