Čím se řídí ordinace praktické lékařky pro děti a dorost MUDr. Hany Jarošové v Rajhradě

Na spokojenosti a zdraví našich (nejenom) dětských pacientů nám velice záleží a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom si zajistili důvěru jak dětí, tak i jejich rodičů.

Dětský lékař Rajhrad MUDr. Hana JarošováKe spokojenosti našich dětských pacientů navíc ve velké míře přispívá příjemné a moderní prostředí naší ordinace, individuální přístup ke každému jednotlivému pacientovi a v neposlední řadě pak i přirozeně empatické založení našeho personálu, který je v interakci s dětmi velice zběhlý a umí si poradit i s tím nejzatvrzelejším malým nezbedou.
Povolání pediatra vnímáme mnohem více jako životní cestu, než jako pouhé zaměstnání a pro zdraví našich pacientů jsme ochotni obětovat maximum své energie.

Abychom co nejvíce zkrátili délku pobytu v naší čekárně a ještě více tak podpořili příjemný zážitek, který si od nás děti odnášejí, pokusili jsme se nastavit naše ordinační hodiny velmi komplexním a originálním způsobem, který jistě v nemenší míře ocení i rodiče našich malých pacientů (pro zobrazení našich ordinačních hodin navštivte prosím záložku „kontakt“ zde na našem webu).